stavba
 
 
praha
 
vestavba
 
 
 
byt
 
 

HOTOVÉ BYTY K PRODEJI


« Zpět na nabídku bytů k prodeji       « předchozí | následující »

 

PRODEJ NOVOSTAVBY MEZONETOV?HO BYTU 3+KK/B

Praha 3, Žižkov, ulice Táboritská 15

Nabízím k prodeji novostavbu krásného mezonetového bytu o celkové rozloze 106,09 m2. V bytě se nacházejí dvě koupelny (jedna se sprchovým koutem, druhá s rohovou vanou), dvěmi toaletami a šatnou (5m2). V horním patře je instalována klimatizace. Koupelny jsou obloženy velkoplošnými dlaždicemi a osazeny nadstandartními zařizovacími předměty. Byt Vás na první pohled zaujme zajímavým prostorovým řešením, světlostí a funkčností. K spodní ložnici (16m2) náleží balkón, ze kterého je krásný výhled na celý park Vítkov. Tento byt Vám umožní bydlet v centru města, ale zároveň na klidném místě s velmi dobrým přístupem na metro a na tramvaj(100metrů), a to vše v těsné blízkosti Mahlerových a Riegerových sadů, Parukářky, Vítkova, 3 minuty od stanice metra Jiřího z Poděbrad. V domě proběhla společně s výstavbou rekonstrukce (nová střecha, fasáda, rozvody, zcela nový výtah, výmalba a mnoho dalšího).

Cena: 5 490 000,- Kč

Plocha: 106m2


CHCETE SI BYT PROHLÉDNOUT OSOBNĚ?


Pokud máte zájem si nemovitost prohlédnout, stačí vyplnit tento formulář. Ozveme se Vám s návrhy termínů, kdy je možné byt vidět a také osobně probrat Vaše dotazy. Děkujeme Za Váš zájem. Nezapomeňte vyplnit všechny položky, abychom Vás mohli kontaktovat.


*Vaše jméno: *Vaše telefonní číslo:
*Váš email: Kdy Vám můžeme volat?
Antispam:   kolik je
Fatal error: Call to undefined function session_register() in /www/doc/www.bafpraha.cz/www/stranky/byty-k-prodeji.php on line 342